Ekologické výhody používání výdejníků na vodu

Výdejník vody - Aquamat - Ekologie

V současné době se stále více firem obrací k ekologičtějším řešením pro zajištění pitného režimu pro své zaměstnance. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak snížit environmentální dopad, je využití výdejníků na vodu namísto plastových lahví.

Snížení plastového odpadu

Výdejníky na vodu (aquamaty) výrazně snižují množství plastového odpadu. Plastové láhve jsou jedním z největších zdrojů znečištění oceánů a přírody. Použitím aquamatů se eliminuje potřeba jednorázových plastových lahví. Naše barely, ve kterých rozvážíme vodu, jsou na opakované použití, což snižuje plastový odpad a chrání životní prostředí.

Nižší uhlíková stopa

Výdejníky na vodu jsou mnohem ekologičtější a energeticky efektivnější, protože voda je dodávána přímo z vodovodního řadu nebo ve velkokapacitních barelech, což snižuje uhlíkovou stopu spojenou s výrobou plastu.

Úspora přírodních zdrojů

Výdejníky na vodu podporují udržitelné využívání přírodních zdrojů. Výroba plastových lahví vyžaduje velké množství ropy a vody. Přechodem na aquamat na vodu se šetří tyto cenné suroviny a podporuje se udržitelnější způsob konzumace vody.

Závěr

Používání výdejníků na vodu místo plastových lahví je tedy nejen ekonomicky výhodné, ale především ekologicky zodpovědné. Přispívá ke snížení plastového odpadu, úspoře přírodních zdrojů a snížení uhlíkové stopy, čímž pomáhá chránit naši planetu pro budoucí generace. Chcete taky zajistit pitný režim svým zaměstnancům ekologickým způsobem? Obraťte se na nás a zajistěte si i vy svůj aquamat.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz směrem k nám, můžete k tomu využít tento kontaktní formulář.
Po odeslání Vám odpovíme v nejbližším možném termínu.

  Aquamaty, které by Vás mohly zajímat

  Služby

  Servis výdejníků

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis výdejníků vody, vč. dodávek náhradních dílů. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.

  Sanitace

  Sanitace je nutnou součástí pro zachování mikrobiologické čistoty, kvality stáčené pramenité vody a taktéž nutností pro bezproblémový chod výdejníků vody.

  Další informace

  Servis výdejníků na vodovodní řad

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis výdejníků vody, vč. dodávek náhradních dílů. Pravidelné výměny filtrů a sanitaci zařízení. Servis provádíme v pracovní dny do 24 hodin od nahlášení poruchy. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.