Získejte aquamat na barelovou vodu zcela ZDARMA

Nevyhovuje vám pít vodu z kohoutku? Chcete zajistit pitný režim svým zaměstnancům? Nemáte možnost občerstvit vaše hosty v kanceláři nebo v čekárně? Pak je pro vás aquamat na barelovou vodu ideálním a praktickým řešením. Navíc jej s námi dostanete úplně zadarmo a vyhnete se tak vysokým pořizovacím nákladům. Přečtěte si, jak to celé funguje, proč aquamat objednat u Vodonoše a k čemu je dobrý.

7 důvodů, proč si objednávat vodu od Vodonoše

 • Jsme časově flexibilní. Až 99 % objednávek vyřídíme do druhého dne. Stačí se tedy rozhodnout teď a už zítra můžete pít chutnou a zdravou vodu kdykoli a kdekoli budete chtít
 • Vodu od nás včetně služeb si můžete zahrnout do nákladů a odečíst z daní. Umíme zajistit i náhradní plnění
 • Plníme barely zdravou pramenitou vodou. To znamená, že naše voda nebyla napuštěna někde v továrně z běžného vodovodního řadu, ale čerpáme ji přímo z přírodního pramene v Beskydech
 • Okamžitě máte k dispozici chlazenou i horkou vodu
 • Součástí zapůjčení aquamatů je také pravidelný servis a sanitace. Díky tomu budou výdejníky na vodu funkční a čisté tak, aby voda v nich byla vždy v té nejvyšší kvalitě bez nečistot a bakterií
 • Kdybyste s aquamatem měli jakýkoli problém, vyřešíme jej do druhého dne
 • Jsme stabilní a spolehlivá firma fungující na trhu již od roku 1999

Jak získat ZDARMA výdejník na barelovou vodu?

 1. Vyplňte nezávazný poptávkový formulář
 2. Nejpozději do jednoho pracovního dne se vám ozve náš specialista na aquamaty Petr
 3. Domluví se s vámi, kdy a kam vám aquamat přiveze
 4. Dopraví vám aquamat, barely se zdravou pramenitou vodou a případně i kelímky na předem domluvené místo
 5. Pokud každý měsíc vypijete více než 8 barelů vody, získáte výdejník na vodu zcela ZDARMA
 6. V případě že za měsíc vypijete méně než 8 barelů vody, zaplatíte pouze symbolický pronájem za aquamat ve výši 290 Kč + vypité barely s vodou
 7. Pokud nebudete s výdejníkem na vodu spokojeni, můžete jej do 14 dnů bez udání důvodu vrátit
 8. Pozor, pramenitou vodu dodáváme pouze v rámci Moravskoslezského kraje a okrajových částí přilehlých krajů, jako je například Frenštát, Valašské Meziříčí nebo Hranice

Kohoutková voda nemusí být vždy vyhovující

Může obsahovat nežádoucí látky vlivem starého potrubí, vysokého obsahu vápníku, železa či chloru. Nebo jednoduše nemusí být chutná. Pro některá místa pak není pitná voda k dispozici v dostatečné blízkosti. Všechny tyhle problémy vyřešíte pořízením aquamatu.

Co všechno výdejník na vodu dovede?

V létě vás i vaše zaměstnance osvěží studenou vodou o teplotě kolem 6–10 °C. Což může napomoci ke zvýšení produktivity práce zejména v úmorných letních vedrech. Kromě chlazení také ohřívá vodu na 90 °C až 95 °C , a to mnohonásobně rychleji než varná konvice. Takže ani vy ani vaši zaměstnanci nestrávíte zbytečně mnoho času čekáním, než si zalijete kávu. Navíc instantní kávu ani čaj byste neměli zalévat vařící vodou, takže s aquamatem budete mít vyhráno po všech stránkách.

Do jakých prostor se nejlépe hodí?

Aquamat skvěle zajišťuje dostupný pitný režim v jakýchkoli prostorách. Můžete ho umístit kamkoli do své firmy, čekárny nebo kanceláře. Každý se tak bude moci napít kdykoli potřebuje. Navíc se aquamat stane také praktickým designovým doplňkem jakéhokoli interiéru, kterému přidá na reprezentativnosti.

Aquamat se sycenou vodou CO2?

I to pro vás samozřejmě zařídíme. Protože se ovšem jedná o jiný typ technologie, než jakým je klasický výdejník barelové vody, doporučujeme vám vyplnit nezávazný poptávkový formulář s tímto požadavkem, který s vámi individuálně vyřešíme.

Sycená, chlazená nebo horká voda na čaj i kávu přímo z kohoutku?

Pokud je vaše voda dostatečně kvalitní, ale rádi byste její stáčení vylepšili, máme pro vás skvělé řešení. Tím je aquamat napojený přímo na vodovodní řad. Navíc nemusíte skladovat žádné barely. Podívejte se z kolika přístrojů máte na výběr.

Máte zájem vyzkoušet kterýkoli z aquamatů i u vás?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se vám ozve náš specialista Petr, který vám zodpoví veškeré vaše dotazy, prozradí vám, jaké existují možnosti a postará se o realizaci od A až po Z.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz směrem k nám, můžete k tomu využít tento kontaktní formulář.
Po odeslání Vám odpovíme v nejbližším možném termínu.

  Aquamaty, které by Vás mohly zajímat

  Služby

  Servis aquamatů

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis aquamatů, vč. dodávek náhradních dílů. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.

  Sanitace

  Sanitace je nutnou součástí pro zachování mikrobiologické čistoty, kvality stáčené pramenité vody a taktéž nutností pro bezproblémový chod aquamatů.

  Další informace

  Servis zařízení na vodovodní řad

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis aquamatů, vč. dodávek náhradních dílů. Pravidelné výměny filtrů a sanitaci zařízení. Servis provádíme v pracovní dny do 24 hodin od nahlášení poruchy. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.