O nás

Společnost BARLOW s.r.o. se zabývá zásobováním firem, kanceláří, státních institucí a také domácností přírodní pramenitou vodou v barelech o objemu 19l. Zabýváme se prodejem a pronájmem aquamatů jak na barelovou vodu, tak i na vodu z vodovodního řadu tzv. přístroje POU (Point of use). K výše uvedeným přístrojům poskytuje naše společnost kompletní záruční i pozáruční servis a také sanitace, které jsou nedílnou součástí našich služeb. Veškeré služby, objednávky, servis a údržba jsou realizovány do druhého dne od objednávky. Svou flexibilitou se společnost BARLOW s.r.o. snaží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Společnost působí převážně na Moravě a je schopna realizovat zakázky v oblasti celé ČR.

Společnost působí na českém trhu od roku 1997. Od prvopočátku se firma zabývala zásobováním firem pramenitou vodou a řešením pitného režimu pomocí aquamatů. V roce 2009 se portfolio služeb rozšířilo o přístroje s připojením na vodovodní řad (POU). Firma se snaží svým zákazníkům zajišťovat služby na nejvyšší úrovni kvality. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a maximálně vstřícně.

Společnost BARLOW s.r.o. je zapojena do Systému EKO-KOM pod k.č. EK-F01100001
Elektroodpad je řešen v rámci kolektivního systému ELEKTROWIN, EČV 05215/08-ECZ

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz směrem k nám, můžete k tomu využít tento kontaktní formulář.
Po odeslání Vám odpovíme v nejbližším možném termínu.

Aquamaty, které by Vás mohly zajímat

Služby

Servis aquamatů

Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis aquamatů, vč. dodávek náhradních dílů. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.

Sanitace

Sanitace je nutnou součástí pro zachování mikrobiologické čistoty, kvality stáčené pramenité vody a taktéž nutností pro bezproblémový chod aquamatů.

Další informace

Servis zařízení na vodovodní řad

Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis aquamatů, vč. dodávek náhradních dílů. Pravidelné výměny filtrů a sanitaci zařízení. Servis provádíme v pracovní dny do 24 hodin od nahlášení poruchy. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.