Výdejník na barelovou vodu vs. výdejník na vodovodní řad – co je nejlepší pro vaši firmu?

Výdejník na barelovou vodu - Výdejník na vodovodní řad

Firmy, které chtějí pro své zaměstnance zajistit neustálý přístup k vodě, mohou volit mezi výdejníkem na barelovou vodu a výdejníkem vody s připojením na vodovodní řad. Jak se od sebe tyto dva typy přístrojů liší?

Výdejníky na vodovodní řad

Výdejníky, které se připojují k vodovodnímu řadu, nabízejí neustálý přístup k vodě bez nutnosti skladovat a manipulovat s barely. Výdejníky na vodovodní řad tak nejenže snižují ekologické dopady díky eliminaci plastových obalů, ale také šetří náklady dlouhodobě. Voda vydávaná výdejníky s připojením na vodovodní řad je vyčištěna filtrem, který ji zbaví mechanických nečistot a chemikálií.

Výdejníky na barely s vodou

Výdejníky na barely s vodou poskytují flexibilitu a jednoduchou instalaci. Ty jsou ideální pro méně frekventovaná místa nebo pro firmy, které potřebují mobilní řešení. Tento typ výdejníku umožňuje snadnou údržbu a přenosnost. Další výhodou je také možnost připojení barelu s pramenitou vodou, která přináší mnoho benefitů. Výdejníky na barelovou vodu jsou tiché, jednoduché na použití a navíc mají nízkou spotřebu elektrické energie.

Rozhodnutí mezi výdejníkem s připojením na vodovod a výdejníkem vody na barely by mělo reflektovat konkrétní potřeby vaší firmy v oblasti zajištění vody na pracovišti. 

Závěr

Jsme tu, abychom vám pomohli s výběrem výdejníku na barelovou vodu či s připojením na vodovodní řad a poskytli profesionální poradenství pro optimální řešení vašich potřeb. Jestliže tedy váháte, jaký výdejník vody je pro vás nejvhodnější, neváhejte se na nás obrátit.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz směrem k nám, můžete k tomu využít tento kontaktní formulář.
Po odeslání Vám odpovíme v nejbližším možném termínu.

  Aquamaty, které by Vás mohly zajímat

  Služby

  Servis výdejníků

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis výdejníků vody, vč. dodávek náhradních dílů. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.

  Sanitace

  Sanitace je nutnou součástí pro zachování mikrobiologické čistoty, kvality stáčené pramenité vody a taktéž nutností pro bezproblémový chod výdejníků vody.

  Další informace

  Servis výdejníků na vodovodní řad

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis výdejníků vody, vč. dodávek náhradních dílů. Pravidelné výměny filtrů a sanitaci zařízení. Servis provádíme v pracovní dny do 24 hodin od nahlášení poruchy. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.