Výdejníky vody na vodovodní řad pro firmy – výhody a možnosti využití

Výdejníky vody na vodovodní řád

Firmy mají povinnost zajistit svým zaměstnancům přístup k vodě během pracovní doby. Jedním ze způsobů, jak tuto povinnost firmy mohou splnit, je pořízení výdejníků vody s připojením na vodovodní řad na pracoviště.

Výdejníky na vodovodní řád a zlepšení pitného režimu ve firmách

Výdejníky na vodovodní řad představují efektivní řešení pro zajištění pitného režimu ve firmách. Tyto výdejníky vody nabízejí nejen pohodlí a dostupnost, ale také ekonomické výhody, jelikož není třeba neustále kupovat balenou vodu. Firmy mohou využít výdejníky na vodovodní řad k podpoře zdravého životního stylu zaměstnanců a snížení ekologické stopy eliminací plastových lahví. Výdejníky také filtrují vodu, čímž ji vyčistí od mechanických nečistot a chemikálií. Voda si přitom ponechá minerální látky.

Výhody výdejníků na vodovodní řád

Díky možnosti nastavení teploty vody odpovídajících potřebám uživatelů a kontinuálnímu zásobování je výdejník vody ideálním řešením pro jakékoliv pracovní prostředí. Zefektivňuje také procesy v organizaci, jelikož odpadá nutnost nakupovat a skladovat lahvovou vodu. Výhody výdejníků na vodovodní řad spočívají v jejich jednoduché údržbě a široké škále designů, které se snadno integrují do firemního prostředí.

Pokud si nevíte rady s výběrem výdejníku vody do vaší firmy, obraťte se na nás.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz směrem k nám, můžete k tomu využít tento kontaktní formulář.
Po odeslání Vám odpovíme v nejbližším možném termínu.

  Aquamaty, které by Vás mohly zajímat

  Služby

  Servis výdejníků

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis výdejníků vody, vč. dodávek náhradních dílů. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.

  Sanitace

  Sanitace je nutnou součástí pro zachování mikrobiologické čistoty, kvality stáčené pramenité vody a taktéž nutností pro bezproblémový chod výdejníků vody.

  Další informace

  Servis výdejníků na vodovodní řad

  Pro zákazníky zajišťujeme záruční i pozáruční servis výdejníků vody, vč. dodávek náhradních dílů. Pravidelné výměny filtrů a sanitaci zařízení. Servis provádíme v pracovní dny do 24 hodin od nahlášení poruchy. Po dohodě je možno po dobu opravy zapůjčit bezplatně náhradní přístroj.